خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

سیستم کاری کمیسیون مستقل اصلاحات اداری الکترونیکی می شود

سیستم کاری کمیسیون مستقل اصلاحات اداری الکترونیکی می شود

Apr 09, 2016 - 18:31

کابل (پژواک، ۲۱حمل۹۵): کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، تفاهمنامه یی با وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، در مورد الکترونیکی کردن سیستم اداری این نهاد امضا کرد.

تفاهمنامه اجرای این برنامه، امروز بین وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی و سرپرست کمیسیون مستقل اصلاحات اداری در کابل به امضا رسید.

احمد مشاهد، سرپرست کمیسیون مستقل اصلاحات اداری و خدمات ملکی، در یک نشست خبری گفت که به اساس این تفاهمنامه، سیستم کاری در این اداره توسط وزارت مخابرات و تکنالوژی معلوماتی، الکترونیک می شود.

وی افزود: "یکی از مسایلی که در بهتر شدن خدمات و کاهش فساد و عرضه خدمات نقش داشته باشد، استفاده از تکنالوژی در این عرصه می باشد و مبارزه با فساد اداری، بدون الکترونیکی ساختن روند امور اداری ممکن نیست."

مشاهد افزود: "با الکترونیکی(کمپیوتری) شدن عرضۀ خدمات، مدیریت زمان عملی می شود، جلو فساد و کاغذپرانی گرفته شده و کیفیت عرضۀ خدمات به مردم بهبود پیدا می کند."

عبدالرازق وحیدی وزیر مخابرات و تکنالوژی معلوماتی گفت که برای عملی شدن این تفاهمنامه، تیم مشترکی از هردو اداره برای الکترونیکی سازی سیستم کاری کمیسیون مستقل اصلاحات اداری کار خواهند کرد.

وی گفت: "با الکترونیکی سازى امور اداری، کیفیت خدمات حکومت برای مردم بهبود پیدا می کند و (انتظار می رود) در آینده شاهد برخی تحولات و بهبود امور خدمات و کاهش فساد اداری در ادارات باشیم."

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement