خدمات پژواک

بخش عکاسى پژواک

پوشش خبری انتخابات

صفحه ویژۀ معادن

Afghan Peace Process Special Page

خدمات پيام هاى تجارتى پژواک

Daily Newsletter

Language
Sending Time (GMT / Kabul time)

يک زن در سمنگان و دو برادر در پروان کشته شدند

يک زن در سمنگان و دو برادر در پروان کشته شدند

Nov 12, 2017 - 12:03

چاريکار-ايبک (پژواک، ٢١عقرب ٩٦): يک شخص متهم به روابط نامشروع با يک دختر در پروان، دو برادر دختر را در خانۀ دختر کشته؛ و از سويى هم يک زن در سمنگان کشته شده است.

محمد معصوم فرزه يى قوماندان امنيۀ ولسوالى جبل سراج پروان، به آژانس خبرى پژواک گفت که رويداد قتل اين دو برادر، شب گذشته در منطقۀ تاجکان ولسوالى جبل سراج رُخ داده است.

به گفتۀ او، تحقيقات ابتدايى پوليس نشان مى دهد که شخص متهم به قتل، به خانۀ اين دختر رفته و بعداً دو برادر دختر را با ضرب گلولۀ تفنگچه کشته و فرار نموده و اعضاى خانواده نيز اطلاع يافته اند.

قوماندان امنيه گفت که پوليس، دختر متهم به روابط جنسى با اين فرد و پدر قاتل متهم را بازداشت نموده و دختر نيز به جرم خود اعتراف کرده است.

به اساس يک خبر ديگر، منير رحيمى سخنگوى قوماندانى امنيۀ ولايت سمنگان گفت که زن ٢٣ ساله به نام حنيفه، ديروز در قريۀ(کچى مونغر) ولسوالى حضرت سلطان اين ولايت، حلق آويز و کشته شده است.

موصوف گفت که اين رويداد، ناشى از خشونت فاميلى است و در پيوند به آن، شوهر و خشوى زن موصوف و ماماى شوهرش بازداشت گرديده و تحقيقات در مورد قضيه جريان دارد.

 مقبل عزيزى يکى از داکتران شفاخانۀ ولايتى سمنگان گفت که جسد اين زن، به شفاخانه انتقال يافته و نشانه هاى ريسمان در گردن وى مشاهده شده است.

گزارش های مربوطه:


Download “Pajhwok” mobile App, on your smartphone to read and access latest news, features, interviews, videos and photos about Afghanistan.

   

تبصره کنيد

اعلانات

Advertisement